Jesteśmy szkołą, która w prowadzonym procesie edukacyjnym czerpie to, co najcenniejsze z tradycji, umiejętnie korzysta ze zdobyczy współczesności oraz śmiało patrzy w przyszłość.

Nasza szkoła została uznana przez CKE za “SZKOŁĘ SUKCESU” – wyniki osiągane przez naszych uczniów klas gimnazjalnych świadczą o bardzo wysokim przyroście ich wiedzy.

dyzurnet Natrafiłeś w Internecie na nielegalne treści? Nie wahaj się, zgłoś przestępstwo!

Nielegalne treści można zgłosić przez całą dobę w następujący sposób:

- pocztą elektroniczną pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;

- za pomocą formularza internetowego: www.dyzurnet.pl;

- zwykłym listem na adres: Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa - Dyżurnet.pl, 02 - 796 Warszawa, ul. Wąwozowa 18 koniecznie z dopiskiem HOTLINE;

- faksem: +48 22 380 80 55;

- telefonicznie: 0 801 615 005 (koszt połączenia lokalnego).

Każdy z powyższych sposobów przekazywania informacji zapewnia poufność.

***

helpline Jeśli ktoś nęka cię w sieci, wysyła obraźliwe maile, SMS-y, wypytuje o prywatne dane, nalega na spotkanie, czujesz w sieci zagrożenie i potrzebujesz pomocy, wejdź na www.helpline.org.pl albo zadzwoń pod nr 0 800 100 100 (połączenie bezpłatne).

***

Po pomoc możesz się zgłosić także do szkolnego pedagoga lub psychologa.