Jesteśmy szkołą, która w prowadzonym procesie edukacyjnym czerpie to, co najcenniejsze z tradycji, umiejętnie korzysta ze zdobyczy współczesności oraz śmiało patrzy w przyszłość.

Nasza szkoła została uznana przez CKE za “SZKOŁĘ SUKCESU” – wyniki osiągane przez naszych uczniów klas gimnazjalnych świadczą o bardzo wysokim przyroście ich wiedzy.

rzecznik praw dziecka Telefon Zaufania

Jeśli masz problem, z którym sobie nie radzisz i nie wiesz, do kogo zwrócić się o pomoc, zadzwoń pod numer Dziecięcego Telefonu Zaufania Rzecznika Praw Dziecka:

Na ten numer dodzwonisz się bezpłatnie.

Od poniedziałku do piątku od godziny 8.15 do 20.00 dyżurują specjaliści, czekający właśnie na Twój telefon, jeśli:

- przeżywasz smutek, lęk, osamotnienie;

- nie radzisz sobie z konfliktem w Twojej rodzinie;

- masz problemy w relacjach z rówieśnikami;

- masz trudności w nauce;

- ktoś stosuje wobec Ciebie przemoc.

Jeśli zadzwonisz na ten numer w godzinach nocnych, możesz przedstawić swój problem i pozostawić numer telefonu, a następnego dnia na pewno oddzwonimy.

Pod numer Dziecięcego Telefonu Zaufania mogą również dzwonić osoby dorosłe, by zgłosić problemy dzieci.

Jeśli potrzebujesz wsparcia lub rady
w innych sprawach, niż prawa dziecka
możesz zwrócić się o pomoc do Rzecznika Praw Obywatelskich.
Infolinia : 800 676 676, Telefon ( 22) 55 17 700
strona http://www.rpo.gov.pl/