W piątek siedem drużyny (pięć uczniowskich i dwie nauczycielskie) starły się w Wielkim Quizie nt. Unii Europejskiej organizowanym przez Samorząd Uczniowski wraz z Europe Direct Opole, w ramach Tygodnia Unii Europejskiej w LO nr VIII w Opolu.

Z ogromną satysfakcją informujemy Was, że tym razem wygrała jedna z drużyn uczniowskich, na którą już czekają nagrody. Przypomnijmy, że w skład zwycięskiego zespołu wchodzili:
Julia z klasy 2 Bsp
Michał z klasy 2 Csp
Aaron z klasy 2 Dsp

Upominki czekają również na zwyciężczynie szkolnego konkursu o Unii Europejskiej, którymi są:
Oliwia z klasy 2 Esp
Katarzyna z klasy 2 Esp
Antonina z klasy 2 Esp

Jeszcze raz ogromnie dziękujemy Punktowi Informacji Europejskiej za możliwość wspólnego świętowania Tygodnia Unii Europejskiej oraz obdarowania laureatów powyższych konkursów licznymi nagrodami. Mamy nadzieję, że wkrótce znowu spotkamy się, przeprowadzając kolejny wspaniały projekt!