Wnioski o wgląd są przyjmowane od dnia ogłoszenia wyników egzaminu. Aby złożyć wniosek należy wejść na stronę wniosku: https://oke.wroc.pl/wglady/ należy wypełnić wszystkie pola (wymagane pola oznaczone są gwiazdką). Na podanego maila otrzymają Państwo kod weryfikacyjny, który należy wpisać na stronie wniosku, a następnie wybrać z listy egzaminy do wglądu oraz zaproponować termin wglądu z możliwych do wyboru.
O możliwości wyboru terminu decyduje kolejność zgłoszeń.
Wniosek, w zakresie wyboru przedmiotów, można edytować do momentu pobrania go do realizacji przez pracowników OKE. O zaakceptowaniu przez OKE przesłanego wniosku i zablokowaniu możliwości edycji zostaną Państwo powiadomieni mailowo na adres podany we wniosku.
Wniosku nie drukuje się, wydruk zostanie przygotowany przez OKE – przed przystąpieniem do wglądu trzeba będzie go podpisać.
Na wgląd należy się zgłosić kilka minut przed terminem, z dowodem tożsamości ze zdjęciem.
Dodatkowe informacje można uzyskać mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 71 785 18 94 (55).

Komunikat Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej we Wrocławiu dotyczącywglądówdo prac egzaminacyjnych z egzaminu maturalnegow 2021 r.