E-szkoła w Publicznym Liceum Ogólnokształcącym
nr 8 im. A. Kamińskiego w Opolu

DOSTĘP DO E-DZIENNIKA
Artykuł zawiera instrukcje dotyczącą pierwszego logowania w elektronicznym dzienniku LO 8 Opole oraz informacje na temat odzyskania do niego dostępu w razie zapomnienia danych dostępowych.

DOSTĘP DO E-PODRĘCZNIKA
Artykuł zawiera instrukcję dla uczniów dotyczącą dostępu do elektronicznych wersji podręczników szkolnych.

DOSTĘP DO E-ĆWICZEŃ
Artykuł zawiera instrukcję dla uczniów dotyczącą dostępu do zestawu elektronicznych wersji zeszytów ćwiczeń.