Uczniowie klas gimnazjalnych otrzymują bezpłatny dostęp do e-ćwiczeń z wybranych przedmiotów:

chemia, fizyka, geografia, historia, język niemiecki, język polski, biologia.

Z e-ćwiczeń można korzystać zarówno na komputerze jak i na urządzeniach mobilnych.

Poproś swojego wychowawcę o kod dostępowy do swoich e-ćwiczeń, a następnie dokonaj rejestracji na stronie internetowej:

W trakcie rejestracji zostaniesz poproszony o podanie kodu dostępu, który przekaże ci wychowawca. Jeden kod dostępu do e-ćwiczeń aktywuje dostęp do wszystkich zeszytów ćwiczeń w obrębie wyżej wymienionych przedmiotów.

Ponadto, warto zerknąć do zakładki e-podręczniki.