Uczniowie klas gimnazjalnych otrzymują bezpłatny dostęp do e-podręczników z wybranych przedmiotów:

chemia, fizyka, geografia, historia, język niemiecki, język polski, biologia.

Z podręczników można korzystać zarówno na komputerze jak i na urządzeniach mobilnych.

Poproś swojego wychowawcę o kody dostępowe do swoich e-podręczników, a następnie dokonaj rejestracji na stronie internetowej:

Zapoznaj się ze szczegółową instrukcją rejestracji oraz obsługi e-podręczników, która znajduje się w tym miejscu.

Ponadto, warto zerknąć do zakładki e-ćwiczenia.