ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

ROK SZKOLNY 2019/20

Lp.

Nazwa zajęć

Imię i nazwisko nauczyciela

Dzień

Godzina

1.

Koło pierwszej pomocy przedmedycznej

Anna Zembaczyńska - Sosnowska

poniedziałek

15.05 – 15.50

2.

Koło psychologiczno - pedagogiczne

Aleksandra Herka

środa

15.05 – 15.50

3.

Koło teatralne

Alina Zbadyńska - Rząsa

środa

14.15 – 15.00

4.

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego kl. 2

Alina Zbadyńska - Rząsa

poniedziałek

15.55 – 16.40

5.

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego kl. 3

Jolanta Lachowicz - Rapińska

poniedziałek

8.50 – 9.35

6.

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki kl. 2

Dorota Nowak

piątek

11.25 – 12.10

7.

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki kl. 3

Sylwia Król

czwartek

8.50 – 9.35

8.

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki kl. 1

Lucyna Dzikiewicz - Niski

poniedziałek

14.15 – 15.00

9.

Zajęcia przygotowujące do matury - historia

Małgorzata Łyczko

czwartek

13.25 – 14.10

10.

Zajęcia przygotowujące do matury – język polski kl. 3b

Alina Zbadyńska - Rząsa

poniedziałek

8.00 – 8.45

11.

Koło robotyki

Adam Podwysocki

czwartek

15.05 – 16.35

12.

Koło - statystyka

Dorota Nowak

piątek

13.25 – 14.10

13.

Dowodzenie (1d)

Dorota Nowak

piątek

8.00 – 8.45

14.

Konsultacje dla uczniów dyslektycznych

Elżbieta Kierycz

czwartek

15.30 – 16.15

15.

Zajęcia kreatywne

Agnieszka Sosnowska

poniedziałek

15.00 – 15.30

16.

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z historii i wos

Wioletta Barczak

poniedziałek

14.15 – 15.00

17.

Zajęcia przygotowujące do matury z języka polskiego

Jolanta Lachowicz - Rapińska

wtorek

15.00 – 15.45

18.

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego

Mariusz Madej

środa

14.15 – 15.00

19.

Przygotowanie do olimpiady z języka angielskiego

Michał Pastuszczak

wtorek (1D, 2B, 2C)

czwartek (1c, 1d)

14.15 – 15.50

15.05 – 15.50

20.

SGR Szkolna Grupa Realizatorska

Aleksandra Wanat

poniedziałek

16.45 – 17.30

21.

Wolontariat

Aleksandra Wanat

piątek

16.45 – 17.30



Pozalekcyjne zajęcia sportowe:

Lp.

Nazwa zajęć

Imię i nazwisko nauczyciela

Dzień

Godzina

1.

Zajęcia sportowe

Iwona Pogorzelska

środa

16.40 – 18.00

2.

Zajęcia sportowe

Joanna Dziuba

czwartek

15.00 – 16.00

3.

Zajęcia sportowe

Sławomir Szpala

wtorek

16.40 – 17.30