strefa ucznia  strefa rodzica 

finalisci wkp 

FINALISCI KONKURSÓW WOJWEÓDZKICH

 

2001

 

PAWEŁ BIHUN

VII KONKURS HISTORYCZNY

 

KATARZYNA NIEDŹWIEDZKA

I KONKURS BIOLOGICZNY

 

2002

 

PAWEŁ BIHUN

VIII KONKURS HISTORYCZNY

 

AGATA KIEŁTYKA

II KONKURS BIOLOGICZNY

 

PATRYK MORCINIEC

II KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 

2003

 

WOJCIECH PISAREK

III KONKURS GEOGRAFICZNY

 

PRZEMYSŁAW BŁASIAK

III KONKURS GEOGRAFICZNY

 

2004

 

ALEKSANDRA CIAPAŁA

X KONKURS HISTORYCZNY

 

JACEK SOBAŃSKI

X KONKURS HISTORYCZNY

 

ELŻBIETA SZULC

IV KONKURS FIZYCZNY

 

MATEUSZ KUPIŃSKI

IV KONKURS FIZYCZNY

 

ALEKSANDER ISZCZUK

IV KONKURS GEOGRAFICZNY

 

ELŻBIETA SZULC

V KONKURS BIOLOGICZNY

 

2005

 

WOJCIECH KWIATKOWSKI

XI KONKURS HISTORYCZNY

 

RADOSŁAW WĄDOŁOWSKI

V KONKURS GEOGRAFICZNY

 

MONIKA POLAK

V KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 

DAWID RACZYŃSKI

V KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 

ŁUKASZ KUő

V KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 

2006

 

KATARZYNA PELC

XII KONKURS HISTORYCZNY

 

PIOTR MIKA

VI KONKURS FIZYCZNY

 

NATALIA HARUPA

KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO

 

MAŁGORZATA LUDEWICZ

KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO

 

MONIKA POLAK

KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO

 

MACIEJ PISAREK

VI KONKURS GEOGRAFICZNY

 

PIOTR MIKA

VI KONKURS CHEMICZNY

 

2007

 

ALEKSANDRA SZCZERBANIEWICZ

XIII KONKURS HISTORYCZNY

 

MIŁOSZ WCISŁO

XIII KONKURS HISTORYCZNY

 

AGATA PANCERZ

XIII KONKURS HISTORYCZNY

 

GRZEGORZ GRONDECKI

VII KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 

NATALIA HARUPA

KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO

 

AGATA OLIWA

VII KONKURS BIOLOGICZNY

 

ŻANETA SAJ

VII KONKURS FIZYCZNY

 

TOMASZ BONIKOWSKI

VII KONKURS CHEMICZNY

 

MARCIN POLAK

VII KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 

KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO

 

2008

 

KATARZYNA KUPCZYK

XIV KONKURS HISTORYCZNY

 

ŁUKASZ WOŹNY

XIV KONKURS HISTORYCZNY

 

TOMASZ WALECKI

VIII KONKURS MATEMATYCZNY

 
 

PAWEŁ KAINKA

VIII KONKURS MATEMATYCZNY

 

OSKAR JAŃTA

VIII KONKURS ANGIELSKI

 

ŁUKASZ ZIAJA

VIII KONKURS ANGIELSKI

 

2009

 

ALEKSANDRA LESZYŃSKA

XV KONKURS HISTORYCZNY

 

ALEKSANDRA GRZELAK

IX KONKURS FIZYCZNY

 

MARCIN JAWORSKI

XV KONKURS HISTORYCZNY

 

PIOTR OKOŃ

XV KONKURS HISTORYCZNY

 

TOMASZ BONIKOWSKI

IX KONKURS GEOGRAFICZNY

 

2010

 

MICHAŁ WSZETECZKO

XVI WOJEWÓDZKI KONKURS HISTORYCZNY

 

FILIP WACH

 

ZDOBYSŁAW ANTAS

X WOJEWÓDZKI KONKURS CHEMICZNY

 

SŁAWOMIR GACKA

 

AGNIESZKA RADZISZEWSKA

X WOJEWÓDZKI KONKURS BIOLOGICZNY

 

KINGA SOKÓŁ

 

RAFAŁ ROSZCZYK

 

RAFAŁ GAWROŃSKI

 

DAMIAN KWOLEK

WOJEWÓDZKI KONKURS INFORMATYCZNY

 

URSZULA LESZYŃSKA

Finaliści etapu wojewódzkiego XV Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”: (tytuł równorzędny z tytułem finalisty konkursu przedmiotowego)

 

ADAM DRUH

 

MARCIN KRUPA

 

2011

 

ADAM DRUCH

XVII KONKURS HISTORYCZNY

 

XVI Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

 

MICHAŁ SZYMAŃSKI

XI KONKURS MATEMATYCZNY

 

TOMASZ CĄKAŁA

XI KONKURS MATEMATYCZNY

 

MARCIN KRUPA

XVI Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

 

KATARZYNA MIKOŁAJCZYK

KONKURS WIEDZY RELIGIJNEJ

 

2012

 

WIKTORIA ZAMIRSKA

XII KONKURS POLONISTYCZNY

 

GRACJANA KRÓL

XII KONKURS POLONISTYCZNY

 

KATARZYNA MIKOŁAJCZYK

XII KONKURS POLONISTYCZNY

 

DOMINIKA MARCJASZ

XII KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 

KAROLINA SAWICKA

XII KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 

ŁUKASZ TROJAN

XII KONKURS HISTORYCZNY

 

KAMIL KOWALCZYK

XII KONKURS HISTORYCZNY

 

AGNIESZKA BORUCKA

XII KONKURSFIZYCZNY

 

ALEKSANDRA NOWOSIELSKA

XII KONKURSFIZYCZNY

 

RAFAŁ MAZURKIEWICZ

XII KONKURSFIZYCZNY

 

2013

 

WERONIKA ŻELOWSKA

KONKURS POLONISTYCZNY

 

GRACJANA RATUSZNY

KONKURS HISTORYCZNY

 

OLIWIA RUSIN

KONKURS HISTORYCZNY

 

JULIA RATUSZNY

KONKURS HISTORYCZNY

 

KAMIL KOWALCZYK

KONKURS HISTORYCZNY

 

RAFAŁ MAZURKIEWICZ

KONKURS HISTORYCZNY

 

GRACJANA KRÓL

KONKURS MATEMATYCZNY

 

MATEUSZ BARTELA

KONKURS MATEMATYCZNY

 

KAROLINA KAWAŁKO

KONKURS MATEMATYCZNY

 

WOJCIECH LUDEWICZ

KONKURS MATEMATYCZNY

 

DOMINIKA JOSZKO

KONKURS BIOLOGICZNY

 
2014  
JUSTYNA KNOSALA KONKURS POLONISTYCZNY  
TOMASZ RENKAS KONKURS CHEMICZNY  
MARCIN KARPOWICZ KONKURS GEOGRAFICZNY  
MARTYNA ŁAZUCH KONKURS HISTORYCZNY  
TOMASZ MACIĄŻEK KONKURS HISTORYCZNY  
SZYMON KSIĄŻEK KONKURS HISTORYCZNY  
JUSTYNA KNOSALA KONKURS BIOLOGICZNY  
                                                                    2015  
ALEKSANDRA DUDZIŃSKA KONKURS CHEMICZNY  
DOMINIKA DYCEWICZ KONKURS MATEMATYCZNY  
KATARZYNA KUŚ KONKURS POLONISTYCZNY  
PAWEŁ NOWAK KONKURS HISTORYCZNY  
MICHAŁ MAJEWSKI KONKURS MATEMATYCZNY  
BARTOSZ WICIJOWSKI KONKURS FIZYCZNY  
                                                                    2016  
 WIKTORIA BOGACKA KONKURS WIEDZY OBYWATELSKIEJ
I EKONOMICZNEJ
 
AGATA DROZD KONKURS J. ANGIELSKIEGO  
NATALIA GÓRNIKOWSKA KONKURS FIZYCZNY  
MIKOŁAJ JASZCZA KONKURS FIZYCZNY  
ALEKSANDRA KOC KONKURS POLONISTYCZNY  
MICHAŁ KORNAUS KONKURS HISTORYCZNY  
ANNA NOWICKA KONKURS HISTORYCZNY  
 JULIA ROSSA KONKURS POLONISTYCZNY  
JULIA TRYK KONKURS WIEDZY OBYWATELSKIEJ
I EKONOMICZNEJ
 
                                                                  2017  
ALEKSANDRA KOC KONKURS POLONISTYCZNY  

SPRAWDŹ WYNIKI

dziennik lekcyjnyPodstawowe informacje dotyczące e-dziennika znajdują się w tym miejscu.

 BIBLIOTEKA SZKOLNA ONLINE

Biblioteka szkolna online!

Katalog szkolnej biblioteki LO 8 Opole jest dostępny online. Można go przeglądać bez konieczności logowania. Jeżeli jednak chcesz zamawiać książki ze szkolnej biblioteki za pośrednictwem Internetu, to udaj się do biblioteki celem ustawienia hasła na Twoim koncie bibliotecznym. Panie bibliotekarki pomogą Ci w nauce obsługi zamówień i wypożyczeń w wersji elektronicznej naszej biblioteki.

DYPLOMY

CERTYFIKATY

STOŁÓWKA SZKOLNA

Linki

OKE Wrocław

 centralna komisja egzaminacyjna

Edukacyjna Wartość Dodana

RCRE

Opolski Serwis Oświatowy

Kuratorium Oświaty w Opolu

men

 

Początek strony