strefa ucznia  strefa rodzica 

laureaci wkp

LAUREACI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

2001

MICHAŁ LUDEWICZ

VII KONKURS HISTORYCZNY

TOMASZ ŚNIATOWSKI

I KONKURS MATEMATYCZNY

KONKURS JEZYKA ANGIELSKIEGO

2002

TOMASZ ŚNIATOWSKI

II KONKURS MATEMATYCZNY

2003

TOMASZ ŚNIATOWSKI

III KONKURS MATEMATYCZNY

WOJCIECH PISAREK

IX KONKURS HISTORYCZNY

MATEUSZ OKOŃ

IX KONKURS HISTORYCZNY

2004

PRZEMYSŁAW BŁASIAK

X KONKURS HISTORYCZNY

IV KONKURS GEOGRAFICZNY

2005

MAGDA BEDNARZ

XI KONKURS HISTORYCZNY

X KONKURS „LOSY ŻOŁNIERZA
I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO”

AGATA OSTASZEWSKA

V KONKURS BIOLOGICZNY

SZYMON ORYŃSKI

XI KONKURS HISTORYCZNY

RADOSŁAW WĄDOŁOWSKI

V KONKURS MATEMATYCZNY

2006

MACIEJ PISAREK

XII KONKURS HISTORYCZNY

MAGDA HAŁDYS

XII KONKURS HISTORYCZNY

MAGDALENA POTOK

VI KONKURS BIOLOGICZNY

PIOTR MIKA

VI KONKURS MATEMATYCZNY

PAWEŁ KNOP

VI KONKURS CHEMICZNY

2007

ANNA JEZIERSKA

XIII KONKURS HISTORYCZNY

KATARZYNA JANTOS

XIII KONKURS HISTORYCZNY

2008

KATARZYNA RUP

XIV KONKURS HISTORYCZNY

PIOTR OKOŃ

VIII KONKURS BIOLOGICZNY

MICHAŁ SZYMAŃSKI

VIII KONKURS BIOLOGICZNY

TOMASZ BONIKOWSKI

VIII KONKURS CHEMICZNY

TOMASZ WALECKI

VIII KONKURS CHEMICZNY

2009

TOMASZ BONIKOWSKI

IX KONKURS CHEMICZNY

2010

MICHAŁ KOWALSKI

XVI WOJEWÓDZKI KONKURS HISTORYCZNY

KAROLINA ŁAGODA

X WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY

2011

MICHAŁ SZYMAŃSKI

XI KONKURS INFORMATYCZNY

WIKTORIA PIETKUN

XVII WOJEWÓDZKI KONKURS HISTORYCZNY

EMILIA JEZIOROWSKA

XI KONKURS POLONISTYCZNY

SŁAWOMIR GACKA

XI KONKURS CHEMICZNY

MARCIN KOSTRZEWA

XI KONKURS FIZYCZNY

2012

MICHAŁ SZYMAŃSKI

XII KONKURS MATEMATYCZNY
XII KONKURS FIZYCZNY

PATRYK WIĘCEK

XII KONKURS MATEMATYCZNY
XII KONKURS FIZYCZNY

AGNIESZKA BORUCKA

XII KONKURS MATEMATYCZNY

MAGDALENA JARYSZ

XII KONKURS BIOLOGICZNY

JOANNA KARAŚ

XII KONKURS BIOLOGICZNY

HANNA MATUSZEK

XII KONKURS BIOLOGICZNY

NATALIA BIEL

XII KONKURS BIOLOGICZNY

SŁAWOMIR GACKA

XII KONKURS CHEMICZNY

2013

HANNA MATUSZEK

KONKURS BIOLOGICZNY

NATALIA BIEL

KONKURS BIOLOGICZNY

OLIWIA RUSIN

KONKURS BIOLOGICZNY

JAN BRZEŻAŃSKI

KONKURS MATEMATYCZNY

2014

ZUZANNA ŻELOWSKA

KONKURS BIOLOGICZNY

PAULINA ŚLIWIŃSKA

KONKURS BIOLOGICZNY

ŁUKASZ LEDWIG

KONKURS BIOLOGICZNY

JAN SZCZEPANKIEWICZ

KONKURS BIOLOGICZNY

RAFAŁ RAJSKI

KONKURS CHEMICZNY

DOMINIK LIS

KONKURS MATEMATYCZNY

PAWEŁ TRAWIŃSKI

KONKURS FIZYCZNY

MARCIN CEBULA

KONKURS HISTORYCZNY

 2015

 MATEUSZ DUBIKOWSKI  KONKURS HISTORYCZNY
 TOMASZ KIJOWSKI  KONKURS BIOLOGICZNY
 ALEKSANDER KULPA  KONKURS WIEDZY EKONOMICZNEJ
I OBYWATELSKIEJ
 DOMINIK LIS  KONKURS MATEMATYCZNY
MICHAŁ MAJEWSKI KONKURS CHEMICZNY
ALICJA MENDIUK KONKURS BIOLOGICZNY
MATEUSZ SOPPA KONKURS MATEMATYCZNY
 MARTA WIATRZYK  KONKURS MATEMATYCZNY
2016
SANDRA KAŁUŻA KONKURS MATEMATYCZNY
MIROSŁAW KOŁODZIEJ KONKURS GEOGRAFICZNY
PAWEŁ NOWAK KONKURS HISTORYCZNY
JULIA PIERZGA KONKURS WIEDZY EKONOMICZNEJ
I OBYWATELSKIEJ
ŁUCJA TRELA KONKURS BIOLOGICZNY
2017
MICHAŁ BEDNARZ KONKURS GEOGRAFICZNY
AGATA DROZD KONKURS J. ANGIELSKIEGO
MIKOŁAJ JASZCZA KONKURS FIZYCZNY
JAKUB SAHS KONKURS FIZYCZNY
KRZYSZTOF ŚWIĄTEK KONKURS BIOLOGICZNY
MICHAŁ WACH KONKURS CHEMICZNY
MICHAŁ WACH KONKURS GEOGRAFICZNY

SPRAWDŹ WYNIKI

dziennik lekcyjnyPodstawowe informacje dotyczące e-dziennika znajdują się w tym miejscu.

 BIBLIOTEKA SZKOLNA ONLINE

Biblioteka szkolna online!

Katalog szkolnej biblioteki LO 8 Opole jest dostępny online. Można go przeglądać bez konieczności logowania. Jeżeli jednak chcesz zamawiać książki ze szkolnej biblioteki za pośrednictwem Internetu, to udaj się do biblioteki celem ustawienia hasła na Twoim koncie bibliotecznym. Panie bibliotekarki pomogą Ci w nauce obsługi zamówień i wypożyczeń w wersji elektronicznej naszej biblioteki.

DYPLOMY

CERTYFIKATY

STOŁÓWKA SZKOLNA

Linki

OKE Wrocław

 centralna komisja egzaminacyjna

Edukacyjna Wartość Dodana

RCRE

Opolski Serwis Oświatowy

Kuratorium Oświaty w Opolu

men

 

Początek strony