strefa ucznia  strefa rodzica 

Wydarzenia

Miasto Opole wraz z Centrum Wystawienniczo-Kongresowym organizuje konferencję „Opole – the place to grow”, na którą serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką nowoczesnych usług dla biznesu. Konferencja odbędzie się 27 listopada, w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu.
Link do rejestracji i agenda : https://absl.pl/pl/inicjatywy/konferencje-regionalne-2/opole/
Po merytorycznej części wydarzenia odbędzie się koncert zespołu Jarecki Live Band, połączony ze stand-upem Jakuba Krzaka, na który zapraszamy uczniów.

Szanowni Państwo,
Rodzice i Opiekunowie,

w poczuciu odpowiedzialności za zdrowie dzieci i młodzieży zwracamy się do Państwa z gorącym apelem o docenienie wagi problemu, jakim jest zabezpieczenie Państwa Dziecka przed skutkami zachorowań na choroby zakaźne.

W Europie szczepienia ochronne są prowadzone od ponad 200 lat. W ostatnich dziesięcioleciach w dużym stopniu przyczyniły się one do spadku zachorowań na choroby zakaźne, co znacząco wpłynęło na poprawę sytuacji epidemiologicznej. Tak niski poziom zachorowań zawdzięczamy wysokiej wyszczepialności społeczeństwa w latach 90. XX w., utrzymującej się na poziomie 95-98%. Niepokoją zatem ostatnie dane, które wskazują, że spada liczba osób poddających się szczepieniom przy jednoczesnym wzroście osób uchylających się od nich i wyrażających negatywne opinie na temat szczepionek.

Biblioteka szkolna zaprasza na wystawę "Ojcowie niepodległości" poświęconą 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Zapraszamy również do zapoznania się z wystawką "44 cytaty na 100 - lecie odzyskania niepodległości przez Polskę".

SPRAWDŹ WYNIKI

dziennik lekcyjnyPodstawowe informacje dotyczące e-dziennika znajdują się w tym miejscu.

 BIBLIOTEKA SZKOLNA ONLINE

Biblioteka szkolna online!

Katalog szkolnej biblioteki LO 8 Opole jest dostępny online. Można go przeglądać bez konieczności logowania. Jeżeli jednak chcesz zamawiać książki ze szkolnej biblioteki za pośrednictwem Internetu, to udaj się do biblioteki celem ustawienia hasła na Twoim koncie bibliotecznym. Panie bibliotekarki pomogą Ci w nauce obsługi zamówień i wypożyczeń w wersji elektronicznej naszej biblioteki.

DYPLOMY

CERTYFIKATY

STOŁÓWKA SZKOLNA

Linki

OKE Wrocław

 centralna komisja egzaminacyjna

Edukacyjna Wartość Dodana

RCRE

Opolski Serwis Oświatowy

Kuratorium Oświaty w Opolu

men

 

Początek strony