plo nr 8 opole

Wydarzenia

W związku z sytuacją epidemiologiczną na terenie kraju, informacje dotyczące rekrutacji do PLO nr VIII można uzyskać pod numerem telefonu 730 306 308 od poniedziałku do piątki w godz. 9:00 - 16:00.

Liceum Ogólnokształcące nr VIII im. A. Kamińskiego zajęło 2 miejsce w plebiscycie "Szkoła Roku 2020".

W dniu 25.03.2020 w PLO Nr VIII w Opolu startuje zdalne nauczanie za pośrednictwem aplikacji Microsoft Teams, która jest zintegrowana z uczniowskimi kontami z e-dziennika przez służbowe (szkolne) skrzynki pocztowe uczennic i uczniów w aplikacji Office365. Zasady zdalnego nauczania społeczność szkolna (uczennice i uczniowie wraz z rodzicami) otrzyma pocztą wewnętrzną za pośrednictwem e-dziennika.

Krótka instrukcja zalogowania się do zajęć zdalnych ze wszystkich przedmiotów:

Wejdź na stronę www.office.com i zaloguj się (prawy górny róg) w witrynie za pomocą swoich danych do e-dziennika.
Login ma postać: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., zaś hasło jest dokładnie takie samo, jak to, które stosujesz przy logowaniu się do e-dziennika.
Po zalogowaniu się wybierz w obszarze roboczym aplikację Microsoft Teams, w której będziemy pracowali.

Krótkie filmy instruktarzowe:  NAGRANIE 1 LUB NAGRANIE 2.

Informujemy, że zespół psychologiczno-pedagogiczny pełni dyżur telefoniczny pod numerem telefonu
730 306 308 codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00-16.00.

Zapraszamy do kontaktowania się z nami.
Zespół psychologiczno- pedagogiczny