Aktualności

Łukasz Sobkowicz z klasy 3a będzie reprezentował naszą szkołę podczas finału Olimpiady Wiedzy Chemicznej na Wydziale Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie w dniu 13.03.2021r. Gratulujemy!

Dyktando Zimowe rozpocznie się równocześnie ze startem świątecznej przerwy w szkołach (23.12.2020 r.) i potrwa aż do końca ferii, czyli do niedzieli 17 stycznia 2021 r. W tym czasie w portalu będą stopniowo publikowane kolejne dyktanda konkursowe. W sumie przygotowano ich 100! Za rozwiązanie każdego z dyktand konkursowych uczestnik otrzyma odpowiednią liczbę punktów. Nagradzana będzie poprawność udzielanych odpowiedzi, a także czas rozwiązania dyktanda - im krótszy, tym więcej punktów zostanie przyznanych. Szczegóły na: https://dyktanda.pl/konkursy/dyktando-zimowe .

dyktando zimowe1000px