1. Od poniedziałku 16.03.2020r. wszyscy uczniowie w naszej szkole powinni brać udział w zdalnym nauczaniu. W tym celu proszę zalogować się do dziennika elektronicznego na swoje konto (nie rodzica). Na poczcie i w zadaniach domowych znajdują się informacje od nauczycieli uczących. Jeśli macie jakiś problem z logowaniem, proszę poinformować wychowawcę. To dla nas ważne, żebyście wszyscy mieli dostęp do edziennika.

2. Uczniowie, którzy nie mają dostępu do dziennika elektronicznego lub mają problem z logowaniem się, proszeni są o pilny kontakt telefoniczny ze szkołą w piątek 20.03.2020 od godz. 9 do 13. Fachowej pomocy udziela Pan Adama Podwysocki pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nauczanie zdalne w naszym liceum będzie odbywać się przez dziennik elektroniczny, dlatego bardzo proszę wszystkich uczniów o poważne potraktowanie tej sprawy.