Uniwersytet Wrocławski wraz z Uniwersytetem Palackiego w Ołomuńcu oraz Centrum Pedagogicznym dla Polskiego Szkolnictwa Narodowościowego w Czeskim Cieszynie, realizują projekt pn.: „Zwiększanie kompetencji językowych przyszłych absolwentów na transgranicznym rynku pracy” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Interreg V-A Republika Czeska -Polska.

W projekcie realizowanym do 31.05.2021 r.mogą wziąć udziału przyszli absolwenci, czyli uczniowie ostatnich klas Szkół Średnich oraz studenci ostatnich lat studiów, którzy są zainteresowani podjęciem w przyszłości pracy na transgranicznym Polsko-Czeskim rynku pracy.

Celem głównym projektu jest zwiększenie kompetencji językowych, a tym samym rozszerzenie językowego portfolio przyszłych absolwentów, w celu zwiększenia ich szans na zatrudnienie na polsko-czeskim transgranicznym rynku pracy.

W związku z obecną sytuacją spowodowaną pandemią COVID19, kurs języka czeskiego skierowany do uczniów ostatnich klas Szkół Średnich oraz studentów z miejscowości: Opole, Racibórz, Kudowa Zdrój, Rydułtowy, zostanie przeprowadzony online (do czasu aż sytuacja się nie poprawi). Kurs ONLINE ruszy, niezwłocznie po zebraniu do 15 osób w grupie.

Zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o przekazanie Uczniom powyższej informacji.
W załączeniu przesyłamy wzory dokumentów rekrutacyjnych. W razie pytań proszę o kontakt : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Regulamin >>>        Formularz zgłoszeniowy >>>