Informujemy naszych licealistów, że w dniach 7/8 września organizujemy wycieczkę integracyjną na Górę Św. Anny.
Celem jest stworzenie okazji do wzajemnego poznania się, nawiązania relacji koleżeńskich oraz relacji z wychowawcami klas.
Koszt wycieczki, to 100 pln/os. Pieniądze można wpłacać wychowawcom już 4 września. Wyjazd autokarem przewidziany jest na 9:30 7 września, powrót około 13:00 8 września.
W kwocie 100 pln zawiera się transport, obiad, kolacja lub ognisko, śniadanie i nocleg.
Serdecznie zapraszamy do licznego udziału.