Nauczyciel to zawód wyjątkowy. Nie można się go tak po prostu nauczyć. Poza wiedzą i doświadczeniem, aby spełniać się w tej roli, trzeba mieć coś więcej - umiejętność nawiązywania relacji z uczniami, budowania u nich autorytetu i szacunku, umiejętność bycia jednocześnie ich opiekunem, liderem, ale i przyjacielem - pisze Nowa Trybuna Opolska w tekście wprowadzającym do plebiscytu organizowanego pod hasłem: NAUCZYCIEL NA MEDAL.

Czytelnicy NTO nominowali do plebiscytu trójkę nauczycielek z naszej szkoły: KATARZYNA CHOCIANOWICZ, ELŻBIETA KIERYCZ, ANNA ZEMBACZYŃSKA. Gratulujemy!
Swój głos można oddać za pomocą SMS (koszt jednego SMSa: 2,46 zł z VAT). Więcej informacji w dalszej części artykułu.

Szczegóły plebiscytu i bieżące wyniki głosowania >>>

KANDYDATURY Z LO NR 8:

KATARZYNA CHOCIANOWICZ

ELŻBIETA KIERYCZ

ANNA ZEMBACZYŃSKA

Ważne terminy i informacje

Na zgłoszenia kandydatów czekamy do 30 października.

• Głosowanie będzie prowadzone w dwóch etapach.

• Pierwszy, powiatowy etap rozpoczął się w piątek, 13 października i potrwa do piątku, 10 listopada, do godz. 21.

•Zwycięzcy z Opola i każdego z powiatu awansują do wojewódzkiego finału zachowując głosy zdobyte w pierwszym, powiatowym etapie głosowania.

•Głosowanie w wojewódzkim finale naszej akcji rozpocznie się w poniedziałek, 13 listopada i będzie trwać do piątku, 24 listopada do godz. 21.00.