Serdecznie zapraszamy rodziców na spotkanie ze specjalistami Programu Profilaktyki Zintegrowanej (Archipelag Skarbów). Spotkanie odbędzie się w dniu 30.11.2017r. o godz. 16:30 w sali 18. Podczas spotkania omówione będą m.in. zagadnienia związane z, problematyką okresu dorastania. Przewidywany czas trwania spotkania: około 45 minut. W najbliższym czasie młodzież będzie uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez specjalistów realizujących program. W trakcie zajęć realizowane będą treści dotyczące tematów istotnych z punktu widzenia nastolatka.