strefa ucznia  strefa rodzica 

W dniach 30 listopada i 01 grudnia 2017 r. uczniowie z klas drugich wzięli udział w programie profilaktyki zintegrowanej ,,Archipelag Skarbów’’. Program został zrealizowany na terenie naszej szkoły. W takcie zajęć młodzież nabywała m.in. umiejętności społeczne, zapoznała się z konstruktywnymi sposobami radzenia sobie z negatywnymi emocjami. Przedstawiono wiedzę na temat niekorzystnego wpływu środków psychoaktywnych na zawieranie znajomości i budowanie relacji interpersonalnych. Podjęto problematykę dotyczącą wychowania seksualnego i zachowań agresywnych wśród dorastającej młodzieży.
Uczestnikami programu byli również rodzice. Podczas spotkania omówiono przede wszystkim problematykę dotyczącą komunikacji dorosły - dziecko i przedstawiono wybrane wyniki badań z zakresu profilaktyki wychowawczej.

SPRAWDŹ WYNIKI

dziennik lekcyjnyPodstawowe informacje dotyczące e-dziennika znajdują się w tym miejscu.

 BIBLIOTEKA SZKOLNA ONLINE

Biblioteka szkolna online!

Katalog szkolnej biblioteki LO 8 Opole jest dostępny online. Można go przeglądać bez konieczności logowania. Jeżeli jednak chcesz zamawiać książki ze szkolnej biblioteki za pośrednictwem Internetu, to udaj się do biblioteki celem ustawienia hasła na Twoim koncie bibliotecznym. Panie bibliotekarki pomogą Ci w nauce obsługi zamówień i wypożyczeń w wersji elektronicznej naszej biblioteki.

DYPLOMY

CERTYFIKATY

STOŁÓWKA SZKOLNA

Linki

OKE Wrocław

 centralna komisja egzaminacyjna

Edukacyjna Wartość Dodana

RCRE

Opolski Serwis Oświatowy

Kuratorium Oświaty w Opolu

men

 

Początek strony