strefa ucznia  strefa rodzica 

Konkursy

Z okazji przypadającej w tym roku 100. rocznicy powstania Policji Państwowej wraz z Komendą Miejska Policji w Opolu i Państwową Medyczną Szkołą Zawodową w Opolu zorganizowany zostanie w dniu 5 grudnia 2019 roku ,,Konkurs wiedzy o Policji dla uczniów szkół ponadpodstawowych województwa opolskiego''.

Celem konkursu jest kształtowanie właściwych postaw społecznych w środowisku szkolnym, przybliżenie etosu służby policyjnej w ramach obchodów 100. rocznicy powstania Policji Państwowej, rozwijanie pasji i zainteresowań wśród młodzieży szkolnej, budowanie i kreowanie pozytywnych wzorów i autorytetów oraz promocja służby w Policji jako alternatywy dla młodzieży na dalsze wybory życiowe.

Uczniowie zainteresowani konkursem proszeni są o kontakt z pedagogiem szkolnym - panem Jackiem Lewandowskim do 21.11.2019 r.

4.11.2019 szachiści PLO VIII w Opolu zdobyli III miejsce w Mistrzostwach Opola w Szachach – Drużynowo! Sukces ogromny, bo startowało 10 szkół średnich miasta Opola! W drużynie zagrali: Szymon Lotz, Sebastian Stypka, Grzegorz Prorok i Emilia Karleszko!!! Gratulujemy!!!

INFORMACJA DLAUCZNIÓW PRZYGOTOWUJĄCYCH SIĘDO UDZIAŁU W 66.OLIMPIADZIE CHEMICZNEJ. W zawodach olimpijskich mogą brać udział uczniowie wszystkich szkół ponadgimnazjalnych, w tym techników chemicznych, a także uczniowie klas gimnazjalnych. Udział w zawodach oznacza zaakceptowanie Regulaminu Olimpiady i wymaga zarejestrowania się na stronie internetowej www.olchem.edu.pl do dnia 21.10.2019r. Kwalifikacja do zawodów w etapie wstępnym polega na obowiązkowym rozwiązaniu zadań, zawartych w części A niniejszego Informatora i przekazaniu pisemnych rozwiązań nauczycielowi do zatwierdzenia. Prace te muszą być podpisane imieniem i nazwiskiem zawodnika. Należy także podać swój numer telefonu i adres e-mail. Pozytywnie ocenione prace nauczyciele przesyłają następnie do odpowiednich Komitetów Okręgowych, do dnia 27.10.2019r.

W naszej szkole trwają już intensywne przygotowania do 44. Olimpiady Języka Angielskiego. Zajęcia odbywają się we wtorki na 8 i 9 lekcji oraz w czwartki na 9 lekcji (dla klas 1 po szkole podstawowej) w sali nr 3. Zajęcia prowadzi mgr Michał Pastuszczak. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy - dołączcie do nas.
Etap szkolny Olimpiady odbędzie się 7 listopada o godzinie 9:00. Przyszłych uczestników prosimy o zgłaszanie się do swoich nauczycieli j. angielskiego do końca tygodnia.

SPRAWDŹ WYNIKI

dziennik lekcyjnyPodstawowe informacje dotyczące e-dziennika znajdują się w tym miejscu.

CERTYFIKATY

STOŁÓWKA SZKOLNA

Linki

OKE Wrocław

 centralna komisja egzaminacyjna

Edukacyjna Wartość Dodana

RCRE

Opolski Serwis Oświatowy

Kuratorium Oświaty w Opolu

men

 

Początek strony