strefa ucznia  strefa rodzica 

Konkursy

Karta zgłoszeniowa>>>              Regulamin >>>                     Bliższe informacje>>>

Wystarczy tylko napisać, nagrać lub narysować prostą reklamę, która zachęci innych do zachowania bezpieczeństwa na drodze. W konkursie można wygrać pieniądze na poprawę bezpieczeństwa w okolicy szkoły. Pliki muszą spełniać następujące wymagania: zdjęcia w formacie jpg, audio w formacie mp3 oraz wideo w formacie mp4 (maksymalny rozmiar pliku to 20MB). Osoby zainteresowane udziałem w konkursie proszone są o pilny kontakt z pedagogiem szkolnym - panem Jackiem Lewandowskim.

Z okazji przypadającej w tym roku 100. rocznicy powstania Policji Państwowej wraz z Komendą Miejska Policji w Opolu i Państwową Medyczną Szkołą Zawodową w Opolu zorganizowany zostanie w dniu 5 grudnia 2019 roku ,,Konkurs wiedzy o Policji dla uczniów szkół ponadpodstawowych województwa opolskiego''.

Celem konkursu jest kształtowanie właściwych postaw społecznych w środowisku szkolnym, przybliżenie etosu służby policyjnej w ramach obchodów 100. rocznicy powstania Policji Państwowej, rozwijanie pasji i zainteresowań wśród młodzieży szkolnej, budowanie i kreowanie pozytywnych wzorów i autorytetów oraz promocja służby w Policji jako alternatywy dla młodzieży na dalsze wybory życiowe.

Uczniowie zainteresowani konkursem proszeni są o kontakt z pedagogiem szkolnym - panem Jackiem Lewandowskim do 21.11.2019 r.

SPRAWDŹ WYNIKI

dziennik lekcyjnyPodstawowe informacje dotyczące e-dziennika znajdują się w tym miejscu.

CERTYFIKATY

STOŁÓWKA SZKOLNA

Linki

OKE Wrocław

 centralna komisja egzaminacyjna

Edukacyjna Wartość Dodana

RCRE

Opolski Serwis Oświatowy

Kuratorium Oświaty w Opolu

men

 

Początek strony