strefa ucznia  strefa rodzica 

Konkursy

Osoby chętne do zmierzenia swoich sił w ramach olimpiady, proszone są o zgłoszenie się do nauczyciela chemii najpóźniej do dnia 25.09.2020.

Policja zaprasza do wzięcia udziału w konkursie plastycznym na plakat pn. „Policja w walce zCOVID-19", realizowanym przez Wydział Prezydialny i Komunikacji Społecznej oraz Wydział Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu. Konkurs skierowany jest do młodzieży szkół ponadpodstawowych w Opolu, a jego zadaniem jest propagowanie bezpiecznych zachowań podczas panującej epidemii oraz promocja zawodu policjanta. Laureatom konkursu za zajęcie I. II i III miejsca przyznane zostaną nagrody.

Plakat w wykonaniu uczniów powinien skupić uwagę odbiorcy, zachęcić go do pozostania w domu oraz uświadomić i wpłynąć na jego postawę w kontekście odpowiedzialności za zdrowie swoje i innych ludzi, a także przedstawić codzienne zmagania Policji w walce z istniejącym zagrożeniem.

Szczegóły >>>

Instytut Badań Edukacyjnych, który na zlecenie Ministerstwa Edukacji Narodowej odpowiada za prowadzenie i rozwój Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji w Polsce, ogłosił konkurs kreatywny dla uczniów szkół ponadpodstawowych.

Serdecznie zachęcamy wszystkich uczniów z woj. opolskiego do wzięcia udziału w konkursie,  jednocześnie prosząc Państwa o przekazanie/udostępnienie informacji o nim szkołom, nauczycielom oraz samej młodzieży.

Głównym celem konkursu “Moje hobby na rynku pracy” jest upowszechnianie idei uczenia się przez całe życie oraz możliwości, jakie w zakresie potwierdzania kompetencji daje ZSK. W konkursie wzięli już udział uczniowie z województwa podkarpackiego, zachodniopomorskiego i warmińsko-mazurskiego. Tym razem przed szansą zdobycia atrakcyjnych nagród pieniężnych stanie młodzież z czterech innych województw!

Zasady udziału:

 • - Konkurs skierowany jest wyłącznie do uczniów szkół ponadpodstawowych z województwa opolskiego, małopolskiego, łódzkiego, podlaskiego oraz kujawsko-pomorskiego.
 • - Jego przedmiotem jest przygotowanie pracy graficznej, które tematem przewodnim będzie hasło “Moje hobby na rynku pracy”.
 • - Forma? Dowolna! Może być to więc zarówno obraz, rysunek, zdjęcie, grafika wektorowa, grafika cyfrowa, grafika 3D, jak i komiks lub plakat…
 • - Warunkiem udziału jest przesłanie pracy oraz wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 15 kwietnia 2020 roku.
 • - Następnie w każdym z województw wyłonionych zostanie trzech zwycięzców, którzy otrzymają atrakcyjne nagrody w wysokości:
  1 800 zł - I miejsce
  1 200 zł – II miejsce
  700 zł - III miejsce

Więcej informacji znajduje się w regulaminie konkursowym. W razie jakichkolwiek pytań proszę kontaktować się z doradcą zawodowym  - panem Jackiem Lewandowskim.

REGULAMIN KONKURSU

Weź udział w potyczkach polonistycznych, które odbędą 13 marca w piątek!
Możesz sprawdzić swoje umiejętności na dwa sposoby:

1. Zbieraj pieczątki za poprawne odpowiedzi na pytania, które wylosujesz na stanowisku ustawionym w szkole
2. Zgłoś swój udział w szkolnym konkursie organizowanym przez polonistów

Dla najlepszych nagrody!

 

 

SPRAWDŹ WYNIKI

dziennik lekcyjnyPodstawowe informacje dotyczące e-dziennika znajdują się w tym miejscu.

CERTYFIKATY

STOŁÓWKA SZKOLNA

Linki

OKE Wrocław

 centralna komisja egzaminacyjna

Edukacyjna Wartość Dodana

RCRE

Opolski Serwis Oświatowy

Kuratorium Oświaty w Opolu

men

 

Początek strony