Sport

Uczeń klasy 2a gimnazjum Andrzej Radzik odniósł kolejny sukces - w odbywających się w dniach 14-15.10.2017 Mistrzostwach Polski Młodziczek i Młodzików w Judo zajął 2. miejsce w kategorii +81 kg, zdobywając tym samym tytuł wicemistrza kraju. Gratulujemy!

14 czerwca 2017 r w Urzędzie Miasta Opole odbyło się uroczyste podsumowanie całorocznej rywalizacji sportowej szkół. Nasze Gimnazjum  zdobyło II miejsce, a nagrodą jest bon o wartości 500 zł na zakup sprzętu sportowego dla uczniów. Wszystkim sportowcom serdecznie dziękujemy, gratulujemy i prosimy o więcej.

24 maja 2017 na stadionie miejskim w Opolu odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Opola szkół gimnazjalnych w lekkoatletyce. Sukcesy naszej  reprezentacji:Ola Gudek - II m - bieg na 100m, II m bieg na 300mAgata Brzozowska - III m - skok w dal, IV m - bieg na 100mPaulina Hryniewicz- III m - bieg na 300msztafeta 4x 100m dziewcząt w składzie :Ola  Gudek,  Marta Angel,
Paulina Hryniewicz, Agata Brzozowska - II mŁukasz Barański - II m - 110 m ppłAleks Stokłosa - I m - 1000 mDaniel Lubicki - III m - skok w dal.Kolejny etap - wojewódzki 7 czerwca 2017, gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów

Wszystkie występy Matyldy Roman na Zimowych Mistrzostwach Polski Juniorów w pływaniu były rewelacyjne. To jedyna 15-letnia zawodniczka ZRYW’u, która wystartowała na Rawszczyźnie w Ostrowcu Świętokrzyskim podczas minionego weekendu (3-5.03.2017 r.). Przeczytaj całość >>>