plo nr 8 opole

Sport

W dniu 26.04.2019 na XXV Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w sportach halowych "Świętokrzyskie 2019", Mistrzostwach Polski Judo Juniorów Młodszych i Juniorek Młodszych w Chęcinach, Andrzej Radzik w kategorii wagowej +90 kg wygrał wszystkie walki, zdobywając pierwsze miejsce. Andrzej został Mistrzem Polski w judo. Gratulujemy sukcesu!

Podczas Igrzysk Młodzieży Szkolnej reprezentacja z naszej szkoły zdobyła złoty medal w grze w siatkówkę. Gratulujemy!

Przypominamy i ponownie zapraszamy uczniów do sali gimnastycznej w każdy poniedziałek i wtorek na długiej przerwie.